4 خرداد 1403

نیک سینا اکسیر

مکمل بهبود عملکرد قلب

ویمکسیر

و کاهش کلسترول

مکمل قلب ویمکسیر

دانشمندان معنقدند ترکیب امگا 3 و کوآنزیم کیوتن (CoQ10) در کاهش کلسترول LDL موثر بوده و درمان با امگا 3 و یا CoQ10 به تنهایی و یا در ترکیب با یکدیگر، استرس اکسیداتیو و التهاب را کاهش داده و موجب افزایش فاکتور نکروز کننده تومور و در نتیجه کنترل تعداد سلول‌های سرطانی می‌شود؛ همچنین در بهبود عملکرد قلب و مغز موثر می‌باشند. از جمله مهمترین عوارض ناشی از مصرف فست فود و سبک زندگی کم تحرک و کهولت سن، کلسترول بالای خون و رسوب آن در رگ‌های خونی و در نتیجه گرفتگی عروق و مشکلات حاد ناشی از آن است. مصرف داروهای کاهنده کلسترول مانند آتورواستاتین، لووستاتین و سیمواستاتین می‌تواند مهارگر COA-HMG ردوکتاز باشد. همچنین مصرف این داروها موجب مهار سنتز طبیعی Co Q10 می‌گردد، مقادیر کاهش یافته CoQ10 بیمار را در معرض عوارض جانبی ناشی از مصرف مهارگرهای COA-HMG ردوکتاز به ویژه میوپاتی قرار می‌دهد؛ بنابراین مصرف مکمل تغذیه ای کمک به بهبود عملکرد قلب ویمکسیر که حاوی مقادیری از کیوتن و امگا3 است به این دسته از افراد توصیه می‌گردد.

مکمل تقویت قلب و کاهش کلسترول

مکمل کمک به بهبود قلب

اُمگا 3

تحقیقات علمی بیانگر آن است که چربی‌های امگا 3 به پیشگیری از بیماری قلبی و سکته مغزی و همچنین به کنترل لوپوس، اگزما و آرتریت روماتوئید کمک می‌کند و می‌تواند نقش محافظتی از سلول‌ها در برابر سرطان و سایر عوامل بیماری زا ایفا کند.

کوآنزیم کیوتن

کوآنزیم کیوتن (CoQ10) یک آنتی اکسیدان است که بدن به طور طبیعی آن را تولید می‌کند. سلول‌های بدن از کیوتن برای رشد و حفظ بقای خود استفاده می‌نمایند. سطح CoQ10 در بدن با افزایش سن کاهش می‌یابد. همچنین مشخص شده است کوآنزیم کیوتن در افراد مبتلا به بیماری‌های خاص مانند بیماری قلبی و در افرادی که داروهای کاهش دهنده کلسترول در دسته استاتین ها مصرف می‌کنند، عموما کمتر است.

کاهش کلسترول

دانشمندان معتقدند ترکیب امگا 3 و کوآنزیم کیوتن در کاهش کلسترول LDL موثر بوده که این ترکیب در مکمل کمک به بهبود قلب ویمکسیر موجود می‌باشد.

مکمل کمک به بهبود عملکرد قلب ویمکسیر

هر قوطی مکمل قلب شامل ۳۰ عدد قرص می باشد که هر قرص از اجزاء زیر تشکیل شده است:

0 +

میلی گرم کوآنزیم کیوتن

0 +

میلی گرم روغن ماهی (امگا3)

اگر به قلب و کاهش کلسترول خود اهمیت می‌دهید همین الان کاری انجام دهید!

ویژگی ها و عملکرد

کاهش عوارض داروهای استاتینی

پیشگیری از تصلب شرائین

کاهش کلسترول

محافظت کننده عصبی و عروقی

پیشگیری از سردردهای میگرنی

آنتی اکسیدان و ضد التهاب

پیشگیری از مرگ ناشی از حمله قلبی

پیشگیری از آریتمی قلبی

جلوگیری از ریزش مو

جلوگیری از خشکی پوست

کاهش دردهای ناشی از التهاب مفاصل و آرتروز

کمک به سلامت مغز و سیستم‌های عصبی

کاهش خطر زایمان زودرس و به دنیا آمدن نوزاد کم وزن

نقش کلیدی در سلامت چشم و بینایی

تقویت عملکرد سالم کلیه

موثر در سیستم اسکلتی عضلانی

نظرات کارشناسان درباره مکمل قلب

نیک سینا اکسیر افتخار این را دارد تا همواره از نقطه نظر کارشناسان استفاده نماید. نظر برخی از صاحب نظران در خصوص مکمل قلب ویمکسیر را مشاهده می نمایید:

دکتر الهام هاشمی
دکتر الهام هاشمی متخصص قلب و عروق

دکتر الهام هاشمی مصرف مکمل امگا۳+کوکیوتن ویمکسیر را علاوه بر بیماران دارای چربی خون بالا، و بیمارانی که HDL پایینی دارند، به افراد سالم نیز توصیه می‌نمایند. همچنین به افرادی که در پروسه درمان خود داروهای استاتینی مصرف می‌نمایند، این مکمل به جهت کاهش عوارض داروها، توصیه می‌شود. ترکیب امگا۳ به همراه کوکیوتن، ترکیب بسیار مؤثرتری از هر یک از این مکمل ها به صورت جداگانه می‌باشد، لذا ایشان مصرف این مکمل را پیشنهاد می‌دهند.

دکتر علی شمالی
دکتر علی شمالی فوق تخصص جراحی قلب و عروق

افراد ناتوان، ضعیف و مسن همچنین افرادی که رژیم غذایی مناسبی ندارند و یا فعالیت فیزیکی ایشان محدود است میبایست از مکمل امگا۳+کوکیوتن استفاده نمایند. علاوه بر افراد فوق به بیمارانی که مبتلا به کلسترول بالا هستند نیز مصرف این مکمل توصیه میگردد. مصرف این مکمل در کاهش عوارض جانبی داروهای استاتینی نیز پیشنهاد می شود. توصیه ایشان مبنی بر مصرف توأم مکمل امگا ۳ و کوکیوتن می باشد و با توجه به شناخت ایشان از مکمل امگا۳+کوکیوتن ویمکسیر، محصول نیک سینا اکسیر، عموماً این مکمل را جهت بیماران خود در صورت لزوم توصیه می‌نمایند.

دکتر آزاده فلاح رستگار
دکتر آزاده فلاح رستگار متخصص قلب و عروق

سرکار خانم دکتر رستگار با مکمل امگا۳+ کوکیوتن ویمکسیر آشنایی کامل دارند و این محصول را برای اکثر بیمارانشان با هر رده سنی که دچار مشکلات قلبی و عروقی می‌باشند توصیه و تجویز می نمایند. همچنین ایشان برای بیمارانی که به دلیل کهولت سن و یا سبک نادرست تغذیه‌ای دچار کلسترول بالا می‌شوند، در کنار مصرف داروهای استاتینی (کاهنده کلسترول)، مکمل امگا۳+کوکیوتن ویمکسیر را تجویز می‌نمایند.