11 مهر 1402

ویمکسیر

نیک سینا اکسیر

مکمل بهبود عملکرد بینایی

مکمل بینایی اکسیر مکمل بینایی

حس بینایی از اصلی ترین و مهم ترین حواس پنج گانه در انسان است. بطور کلی انسان ها ۸۰ درصد از اطلاعات محیطی خود را از طریق دیدن بدست آورده و تجزیه و تحلیل می نمایند. متأسفانه عواملی مانند کار کردن با کامپیوتر، نگاه کردن به تلویزیون و رانندگی در شب باعث وارد آمدن فشار و استرس به چشم ها می شوند. علاوه بر این، کمبود خواب، هوای خشک یا نیکوتین نیز باعث بروز آسیب در آنها می گردد. شما برای داشتن دید مناسب به تعداد مشخصی از ویتامین ها، ریزمغذی ها و مواد موثره گیاهی نیاز دارید که بدن تان قادر به ساخت برخی از آنها نیست. بنابراین استفاده از این مواد در رژیم غذایی روزانه یا به شکل دارو برای تقویت چشم ضروری می باشد. مصرف بهترین قرص و داروی تقویت چشم ضعیف برای بیماران مبتلا به آسیب های بینایی یا افرادی که رژیم غذایی مناسبی ندارند، بسیار مفید می باشد. شرکت نیک سینا اکسیر، محصول مکمل چشم ویمکسیر را تولید و عرضه کرده است. محصول مکمل بینایی ویمکسیر برای تقویت بینایی شماست.

مکمل کمک به بهبود بینایی ویمکسیر

هر قوطی مکمل بینایی شامل ۳۰ عدد قرص می باشد که هر قرص از اجزاء زیر تشکیل شده است

0 +

میلی گرم زینک المنتال

0 +

میکروگرم ویتامین A

IU 0 +

ویتامین E

0 +

میلی گرم زیزانتین

0 +

میلی گرم لوتئین

اگر به تقویت بینایی خود اهمیت میدهید همین الان کاری انجام دهید

ویژگی ها و عملکرد

رفع تاری دید

تاخیر در ابتلا به آب مروارید

بهبود خستگی و خشکی چشم

بهبود دید در شب

و...

بهبود و پیشگیری از عوارض دیابت بر چشم

بهبود عملکرد بینایی

حفظ سلامت چشم ها

کارشناسان مکمل تقویت بینایی

نیک سینا اکسیر افتخار این را دارد تا همواره از نقطه نظر کارشناسان استفاده نماید. نظر برخی از صاحب نظران در خصوص مکمل بینایی ویمکسیر را مشاهده می نمایید

دکتر امین هاشمی دارو ساز

آقای دکتر برای تمامی افراد مسن، مکمل بینایی حاوی ۲۰ میلیگرم لوتئین ، ۰/۵ میلیگرم زیگزانتین، ۱۵ میلیگرم زینک، ۱۰۰۰ واحد بین المللی ویتامین A و ۴۰ واحدبین المللی ویتامین E را مناسب دانسته و معتقدند كه مصرف روزانه این مكمل می‌تواند سبب کاهش شيوع بيماريهای چشمی از قبيل كاتاراكت، AMD، گلوکوم و… شود. ایشان همچنین با توجه به شناختی که از مکمل بینایی ویمکسیر دارند، این مکمل را بعنوان یکی از برندهای خوب بازار به افرادی که مکمل بینایی نیاز داشته باشند، توصیه کرده و خواستار تعدیل قیمت این نوع مکمل به جهت توسعه مصرف‌کنندگان می‌باشند.

دکتر فرانک مهدوی داروساز

مکمل چشم ویمکسیر حاوی دو آنتی اکسیدان قوی بوده و این مواد قادر هستند، در برابر رادیکال های آزاد که همواره چشمهای ما در معرض آنها قرار دارند محافظت کرده و دید در شب را افزایش دهند. همچنین به افرادی که مبتلا به آب مروارید هستند و یا به علت آب مروارید عمل چشم انجام داده اند توصیه می‌شود، زیرا که حاوی مقادیر بالایی از لوتئین بوده و برای افراد مبتلا به کاتاراکت بسیار مناسب است.

دکتر مائده یعقوبی
دکتر مائده یعقوبی داروساز

با توجه به این موضوع که مدت مدیدی به علت کرونا، آموزش ها به صورت آنلاین بود و دانش آموزان و دانشجویان و مدرسین ملزم به استفاده از سیستم های آنلاین بودند، که این امر موجب آسیب به سلول های حساس به نور چشم می‌شود ، محصول مکمل تقویت بینایی ویمکسیر برای رفع مشکلات ناشی از استفاده طولانی مدت از رایانه بسیار مناسب است.