14 خرداد 1402

ویمکسیر

نیک سینا اکسیر

مکمل بهبود عملکرد مغز

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مکمل تقویت بینایی

مکمل کمک به بهبود مغز

مکمل کمک به بهبود مغز ویمکسیر

هر قوطی مکمل بینایی شامل ۳۰ عدد قرص می باشد که هر قرص از اجزاء زیر تشکیل شده است

0 +

میلی گرم سیتی کولین

اگر به تقویت حافظه خود اهمیت میدهید همین الان کاری انجام دهید

کارشناسان مکمل تقویت مغز

نیک سینا اکسیر افتخار این را دارد تا همواره از نقطه نظر کارشناسان استفاده نماید. نظر برخی از صاحب نظران در خصوص مکمل بینایی ویمکسیر را مشاهده می نمایید

دکتر شیما بهشاد داروساز
دکتر پریسا رحیمی داروساز

سيتي‌کولين يک واسطه مهم در سنتز فسفاتيديل کولين مي‌باشد. فسفاتيديل کولين از اجزا مهم غشا سلولي است. مطالعات متعدد حيواني و چند مطالعه انساني اثرات مفيد سيتي کولين را در سکته مغزي، اختلال حافظه و اختلالات شناختي نشان داده‌اند. مطالعات دیگری به صورت کارآزمايي باليني در بيماران 50-70 ساله‌اي که براي اولين بار در محل شريان مغزي مياني دچار سکته مغزي شده بودند، انجام شده است. بر اساس اين مطالعه بيماراني که مکمل سيتي کولين دريافت کرده بودند در هفته چهارم به طور قابل ملاحظه‌اي نسبت به گروه شاهد از بهبودي بيشتري برخوردار بودند.

دکتر فرانک مهدوی داروساز

سیتی‌کولین یک واسطه ضروری در فرایند بیوسنتز فسفولیپیدهای ساختاری در غشای سلول می‌باشد. بعنوان مکمل، سیتی کولین درپیشگیری و بهبود روند آلزایمر و سایر انواع فراموشی، ضربه به سر، بیماری‌های مغزی عروقی نظیر سکته، کاهش حافظه ناشی از کهولت سن، بیماری پارکینسون، ADHD و گلوکوم به کار می‌رود.

دکتر مائده یعقوبی داروساز

آلزایمر نوعی بیماری نورودژنراتیو مغزی است که در آن نورون‌ها به ویژه نورون‌های کولینرژیک مغز تخریب شده و فرد دچار نقصان حافظه می‌شود. درمان و مراقبت از بیماران آلزایمری هزینه سنگینی را در زمینه سلامت به خود اختصاص می‌دهد. تلاش‌ها و تحقیقات وسیعی جهت تولید ترکیبات دارویی جدید در پیشگیری، بهبود و یا درمان آلزایمر صورت گرفته است. شواهد بیان می‌کنند که مکمل تقویت حافظه ویمکسیر، حاوی سیتی‌کولین در تولید فسفولیپیدهای غشایی و سیستم استرس اکسیداتیو درگیر می‌باشد. این مکمل احتمالا می‌تواند یک مکانیسم محافظتی در پاسخ به القای آمیلوئیدی در آلزایمر باشد.

دکتر مائده یعقوبی
دکتر شیما بهشاد داروساز

سکته مغزی ایسکمیک حاد به صورت یک اپیزود ناگهانی از اختلال در عملکرد مغز تعریف می‌شود که در اثر انسداد در عروق خونی مغز ایجاد می‌شود. این وضعیت، عامل اصلی ناتوانی طولانی‌مدت و دومین علت اصلی مرگ‌ومیر به شمار می‌آید. مکمل تقویت حافظه سیتی‌کولین (Citicoline) ویمکسیر، ماده‌ای است که می‌تواند از مرگ سلول‌های مغزی که در نزدیکی منطقه آسیب‌دیده مغزی قرار دارند، پیشگیری کند.