4 خرداد 1403

چرا باید ما را انتخاب کنید

شرکت دارويی نيک سينا اکسير در ديماه 1395، توسط سرمایه گذارانی از صنعت دارويي کشور که پيش از این در زمينه های تأمين مواد اوليه، توليد، واردات، توزيع و فروش و حتی مدیریت داروخانه ها فعالیت داشتند، تأسيس گردید.

این شرکت بلافاصله فاز مطالعاتی انتخاب محصولات تولیدی خود را آغاز نمود.

در فاز مطالعاتی ضمن بررسی محصولات متنوع مورد نياز کشور، با انجام مشاوره‌های گوناگون داخلی و بين المللی در خصوص بررسی امکان دسترسی به منابع مواد اوليه، امکان دستيابی به دانش فنی و امکان توليد داخلی آنها، تعدادی محصول جهت شروع فعاليت انتخاب گرديد.

فاز اجرايی و عملياتی از سال 1399 با شروع همکاری با تعدادی از زبده‌ترين و با انگيزه‌ترين نيروهای اين صنعت آغاز و نمونه‌سازی محصولات جهت تکميل مدارک فنی وتست های پايداری و آزمايشگاهی انجام و به سرعت نسبت به مراحل بارگذاری مدارک و ثبت اين محصولات در سامانه‌های سازمان غذا و دارو اقدام گرديد.

مجوز تولید اولین محصول این شرکت در فروردین ماه 1400 از سازمان غذا و دارو اخذ گردید. در تلاشیم تا پیش از پایان سال 1404، تعداد مجوزهای اخذ شده توسط این شرکت، به بیش از 50 محصول افزایش یابد.

ویمکسیر

اهداف نیک سینا اکسیر

اين شرکت بر آن است تا با ثبت و توليد بيش از 50 محصول دارويی، مکمل، فراورده طبيعی و ملزومات دارويی تا پيش از اتمام سال 1403، سهمی هرچند کوچک در تأمين و تکميل سبد محصولات پيشگيری و درمان کشور داشته باشد. اگر چه تأمين محصولات مورد نياز هموطنان عزيز در اولويت اهداف اين شرکت می‌باشد، امابا توّجه به کيفيت محصولات توليدی، اين شرکت قطعاً نيم نگاهی نيز به بازار صادراتی محصولات خود خواهد داشت.

اميد است با تلاش مجموعه همکاران اين شرکت شامل سهامداران، مديران، کارشناسان و ساير پرسنل عزيز و با بهره‌مندی از حمايت‌های سازمان‌های ذيربط خصوصاً سازمان محترم غذا و دارو، و با توکل به عنايات خداوند متعال دستيابی به اهداف فوق محقق گردد.

NCEXIR - نیک سینا اکسیر

هدف اين شرکت برگرفته از شعار اين شرکت: محصولاتی در شأن سلامتی، ايجاد سلامتی و تندرستی برای جامعه انسانی را در اولويت خود قرارداده است.

قابليت‌ها

  1.  استفاده از بهترين فرمولاسيون ها جهت توليد محصولات.
  2. استفاده از بهترين و با کيفيت‌ترين مواد اوليه، خصوصاً در بخش مواد مؤثره.
  3. استفاده از بهترين و جديدترين خطوط توليدی و همکاری با بهترين شرکت‌های داروسازی. 
  4. استفاده از بهترين و با کيفيت ترين آزمايشگاه‌های همکار جهت انجام تست‌های مواد اوليه و محصولات.
  5. استفاده از بهترين و ماهرترين پرسنل خطوط توليد و بسته بندی.
  6. نظارت های دقيق و مداوم و رعايت کليه ضوابط و استانداردهای لازم.
  7. اخذ کليه مجوز های لازم از سازمان غذا و دارو و نظارت مستمر آن سازمان بر فعاليت‌های اين شرکت.
  8. تدوين و اجرای کليه ضوابط کنترل و تضمين کيفيت مطابق استانداردهای روز جهانی.