4 خرداد 1403

رویدادهای خارجی

نمایشگاه
تاریخ: ۰۴ الی ۰۵ بهمن ۱۴۰۲
۰۴ الی ۰۵ بهمن

نمایشگاه Pharmapck اروپا از ۰۴ الی ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه Pharmapck اروپا مکانی است که تعداد بیشماری از محصولات ضروری و مورد نیاز به نمایش گذاشته خواهند شد. 

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی
تاریخ: ۰۹ الی ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
۰۹ الی ۱۲ بهمن

نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (Obs-Gyne) از ۰۹ الی ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه و کنگره زنان و زایمان دبی (Obs-Gyne) بزرگترین نمایشگاه منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) در زمینه سلامت زنان است. در کنار نمایشگاه، کنگره ای با ٨ امتیاز آموزش مداوم برگزار می شود که برای همه متخصصان سلامت زنان مروری جامع و کامل خواهد بود.

نمایشگاه عرب هلث
تاریخ: 10 الی 13 بهمن 1402
10 الی 13 بهمن
ARAB HEALTH 2023

نمایشگاه عرب هلث امارات متحده عربی از 30 ژانویه تا 2 فوریه 2023 برگزار خواهد شد. Arab Health بزرگترین رویداد مراقبت‌های بهداشتی خاورمیانه خواهد بود. بیش از 5000 غرفه‌دار از این نمایشگاه به‌عنوان بستری برای راه‌اندازی محصولات و خدمات جدید استفاده می‌کنند.

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی
تاریخ: 16 تا 19 بهمن ماه 1402
16 تا 19 بهمن ماه

نمایشگاه عرب هلث دبی arab health در تاریخ 29 ژانویه الی 1 فوریه 2024 مصادف با 9 الی 12 بهمن 1402 برگزار می‌گردد.
اولین رویداد نمایشگاهی بزرگی می باشد که در شهر دبی واقع در ساحل خلیج فارس امارات متحده عربی با بیش از3.000 غرفه دار از 70 کشور در زمینه طبقه بندی محصولات به تعداد 8 تا برگزار می‌گردد. این نمایشگاه همچنان در قلب مراقبت‌های بهداشتی در خاورمیانه قرار دارد که از پیشرفته‌ترین تجهیزات تصویربرداری گرفته تا مقرون به صرفه‌ترین وسایل یکبار مصرف، پیشرفت در جراحی و پیشرفت در پروتز را شامل می‌شود. 

نمایشگاه سلامت و داروسازی لاهور پاکستان
تاریخ: ۰۲ الی ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
۰۲ الی ۰۵ اسفند ۱۴۰۲

نمایشگاه و کنفرانس داروسازی و سلامت پاکستان از ۰۲ الی ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ در شهر لاهور کشور پاکستان برگزار می گردد. نمایشگاه و کنفرانس داروسازی و سلامت پاکستان یک نمایشگاه تلفیقی است که بر صنعت داروسازی و بهداشت و درمان متمرکز شده است. این نمایشگاه فرصتی عالی برای تولید کنندگان داخلی و بین المللی و تأمین کنندگان تجهیزات و خدمات داروسازی، برای ارتباط مستقیم با تولیدات داروسازی در پاکستان فراهم می کند.

کنفرانس و نمایشگاه پوست و لیزر
تاریخ: 15 الی 17 اسفند 1402
15 تا 17 اسفند

کنفرانس و نمایشگاه دبی درما از تاریخ 15 الی 17 اسفند 1402 در دبی برگزار می‌گردد. این رویداد سالانه توسط کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های عضو هلدینگ ایندکس برگزار می‌شود. دبی درما بزرگترین رویداد علمی مراقبت از پوست در خاورمیانه و شمال آفریقا و همچنین شبه قاره هند است.

نمایشگاه غذا-دارو اسپانیا
تاریخ: ۱۶ الی ۱۷ اسفند ۱۴۰۲
۱۶ الی ۱۷ اسفند

نمایشگاه غذا-دارو اسپانیا از ۱۶ الی ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه غذا-دارو اسپانیا یک رویداد بین المللی است که  تمامی تولید کنندگان، فروشندگان و متقاضیان صنایع محصولات غذایی-دارویی، مواد تشکیل دهنده غذای کاربردی، مواد جدید ومواد تشکیل دهنده ترکیبی را گرد هم میاورد.

کنفرانس دیابت
تاریخ: ۱۶ الی ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۶ الی ۱۹ اسفند
کنفرانس دیابت برلین (ATTD)

کنفرانس دیابت برلین (ATTD) از ۱۶ الی ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. کنفرانس دیابت برلین (ATTD) طی سال های گذشته تبدیل شده است به یکی از معتبرترین کنفرانس های علمی دنیا که در آن شرکت کنندگان، آخرین تحقیقات و آنالیز های خود درباره ی تکنولوژی مربوط به دیابت را ارائه می کنند. نمایشگاهی بین المللی برای تکنولوژی های جدید دیابت، کمپانی های جدید و در حال توسعه آخرین تکنولوژی ها و دستگاه های پزشکی خود برای درمان دیابت را در آن به اشتراک می گذارند.

کنفرانس بین المللی یافته های نو در مامایی
تاریخ: جمعه 18 اسفند ماه 1402
جمعه 18 اسفند ماه 1402

دوازدهمین کنفرانس بین المللی یافته های نو در مامایی، زنان، زایمان و نازایی روز جمعه، 18 اسفند، 1402 توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان در شهر تفلیس- گرجستان برگزار می شود.

تاریخ برگزاری: 18 اسفند 1402

مهلت ارسال اصل مقالات: 12 دی 1402

مهلت ثبت نام در کنفرانس: 12 دی 1402
سال برگزاری: 1402
 
نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر
تاریخ: ۰۴ الی ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
۰۴ الی ۰۶ اردیبهشت
نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر

نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر (ALTENPFLEGE) از ۰۴ الی ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در شهر هانوفر کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر (ALTENPFLEGE) رویداد سالانه مهمی در صنعت خدمات درمانی به شمار می رود. نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر محیطی ایده آل را برای شما فراهم می آورد تا در آن به تبلیغات تجاری جدید بپردازید و با معرفی خود بعنوان یک متخصص بازار توجه ها را به سمت خود جلب نمایید.