11 مهر 1402

رویدادهای خارجی

نمایشگاه داروسازی
تاریخ: ۰۵ الی ۰۸ مهر ۱۴۰۲

نمایشگاه داروسازی (Expopharm) از ۰۵ الی ۰۸ مهر ۱۴۰۲ در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه داروسازی (Expopharm) یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری داروسازی در اروپاست. این نمایشگاه سالیانه برگزار شده و بیش از ٢٧٠٠٠ بازدیدکننده تجاری و ٥٠٠ غرفه دار در آن شرکت می کنند.  این گردهمایی بین المللی، بزرگترین تولیدکنندگان و خریداران عمده فروش و همچنین داروسازان را از سرتاسر جهان گرد خود جمع می کند. 

وب سایت رسمی: 

https://expopharm.eu/

کنفرانس و نمایشگاه جهانی جراحی
تاریخ: ۰۶ الی ۰۷ مهر ۱۴۰۲
۶ الی ۰۷ مهر
کنفرانس و نمایشگاه جهانی جراحی

کنفرانس و نمایشگاه جهانی جراحی (EuroSciCon) از ۰۶ الی ۰۷ مهر ۱۴۰۲ در شهر فرانکفورت کشور آلمان برگزار می گردد. کنفرانس و نمایشگاه جهانی جراحی (EuroSciCon) تکیه بر" گرد هم آوردن مجرب ترین جراحان و اعضای انجمن های علمی در جهت به اشتراک گذاردن مفاهیم عملی " خواهد داشت.

 

ورکشاپ آناتومی بدن
تاریخ: ۰۸ الی ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۰۸ الی ۱۰ مهر
ورکشاپ آناتومی بدن دبی (Iclass Anatomy)

ورکشاپ آناتومی بدن دبی (Iclass Anatomy) از ۰۸ الی ۱۰ مهر ۱۴۰۲ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. ورکشاپ آناتومی بدن دبی (Iclass Anatomy) سخنرانی‌ها کالبدها و بیماران زنده در مورد آناتومی صورت و زیبایی‌شناسی بدون جراحی (پرکننده‌ها -فیلرها ، سموم، نخ‌ها) را پوشش می دهد. این دانشکده که در سال ٢٠١٤ توسط دو جراح پلاستیک فرانسوی به نام‌های دکتر مت استفانلی، MD، MBA و پروفسور کریستین دومانتیه، MD، PhD تأسیس شد، همچنین اولین دانشکده آناتومی برای زیبایی‌شناسی بدون جراحی (غیرتهاجمی) صورت است.

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین
تاریخ: ۰۶ الی ۰۹ آبان ۱۴۰۲
۰۶ الی ۰۹ آبان
نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین

نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEF) از ۰۶ الی ۰۹ آبان ۱۴۰۲ در شهر شنزن کشور چین برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی چین (CMEF) بزرگترین نمایشگاه آسیا و اقیانوسیه است که به کل زنجیره ارزش بازار تجهیزات پزشکی خدمت می کند. این نمایشگاه در سال ١٩٧٩ تاسیس شد و دو بار در سال در بهار و پاییز برگزار می شود.

کنفرانس پزشکی خانواده
تاریخ: ۰۹ الی ۱۱ آبان ۱۴۰۲
۰۹ الی ۱۱ آبان
کنفرانس پزشکی خانواده دبی

کنفرانس پزشکی خانواده دبی از ۰۹ الی ۱۱ آبان ۱۴۰۲ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. کنفرانس پزشکی خانواده دبی بزرگترین کنفرانس پزشکی خانواده در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است. غرفه داران شامل شرکت های داروسازی، بیمارستان ها، تولید کنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات، آخرین فن آوری ها، محصولات و خدمات می باشند.

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف مدیکا
تاریخ: ۲۲ الی ۲۵ آبان ۱۴۰۲
۲۲ الی ۲۵ آبان
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا) از ۲۲ الی ۲۵ آبان ۱۴۰۲ در شهر دوسلدورف کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا) بزرگترین رویداد جهان برای بخش پزشکی به شمار می آید. این نمایشگاه با بیش از ٤٠ سال سابقه در تقویم همه افراد فعال در این صنعت ثبت شده و مکانی است که متخصصان بخش پزشکی با هم دیدار می کنند.

کنفرانس دیابت
تاریخ: ۱۶ الی ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۶ الی ۱۹ اسفند
کنفرانس دیابت برلین (ATTD)

کنفرانس دیابت برلین (ATTD) از ۱۶ الی ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. کنفرانس دیابت برلین (ATTD) طی سال های گذشته تبدیل شده است به یکی از معتبرترین کنفرانس های علمی دنیا که در آن شرکت کنندگان، آخرین تحقیقات و آنالیز های خود درباره ی تکنولوژی مربوط به دیابت را ارائه می کنند. نمایشگاهی بین المللی برای تکنولوژی های جدید دیابت، کمپانی های جدید و در حال توسعه آخرین تکنولوژی ها و دستگاه های پزشکی خود برای درمان دیابت را در آن به اشتراک می گذارند.

نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر
تاریخ: ۰۴ الی ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
۰۴ الی ۰۶ اردیبهشت
نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر

نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر (ALTENPFLEGE) از ۰۴ الی ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در شهر هانوفر کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر (ALTENPFLEGE) رویداد سالانه مهمی در صنعت خدمات درمانی به شمار می رود. نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار هانوفر محیطی ایده آل را برای شما فراهم می آورد تا در آن به تبلیغات تجاری جدید بپردازید و با معرفی خود بعنوان یک متخصص بازار توجه ها را به سمت خود جلب نمایید.